> Obsahy časopisů pro ESF

Bankovnictví – 4/2017

Záznam přidán/aktualizován: 12. červen 2017 v 12.19 hod.

Měsíc intervence (Tomáš Houdek)

FOKUS

Hodnocení rizik praní peněz a financování terorismu (Tereza Bábová) ČNB a MF: V peer-to-peer máme jasno! (Martina Sobkova)

ROZHOVOR

Zita Zemkova: Ďalšie znižovanie úrokových sadzieb pri hypotékách nevidím ako rozumné (Tomáš Houdek)

REGULACE

Změny v katastru i v investování HR SPECIÁL

Zaměstnanecká spokojenost aneb instituce vs. odbory Pavlína Quittová: Změna bankéře? Pro klienta to nejhorší (Tomáš Houdek) Bankovnictví bez bankéřů? (Martina Sobkova) Mají studenti nadměrná očekávání?

BANKY A FINANCE

V Praze lze sehnat exotické měny, funguje i rezervace přes internet Investiční možnosti pro období nízkých úroků (Štěpán Pírko) Problematika a vývoj exekucí v ČR od roku 2000 (Denisa Kotrbová, Petr Strejček)

ROZHOVOR

Bohuslava Šenkýřová: V rámci výuky preferujeme klientský přístup (Martina Sobkova)

SLOVENSKÉ BANKOVNICTVÍ

Klučová úloha NBS? Zlepšiť ochranu a postavenie spotrebiteľa Refinančný boom sa skončil, banky přitvrdili Banky sa na FinTech revolúciu pripravujú v tichosti Josef Drahovský: Biznis poisťovní ovplyvňuje vesmírna technika. A praje pripraveným (Petra Jamrichová)

TECHNOLOGIE

RPA: stanou se roboti našimi virtuálními spolupracovníky? (Olga Grillová, Tomáš Mužík) Blockchain, aké možnosti skrýva? (Michal Okresa) Kampaně nestačí. Naučte se držet krok se zákazníky (Michal Pánek) Fintechu vládne Čína! Ale proč? (Martina Sobkova)

RETROBANKOVNICTVÍ

Moc bezmocných (Petr Němec)

zobrazit naskenované PDF


SVI | Seznam časopisů odebíraných v knihovně | ALEPH | webmaster@econ.muni.cz